dvere interiérové dvere bezpečnostné dvere laminátové podlahy plastové okná strešné okná
plastové okná výber a otázky
mapa stránok kontakt
okná · dvere · podlahy · garážové brány
veľkoobchod · maloobchod · montáž
úvodná stránka okná dvere podlahy ploty a brány nadácia kontakt
Doprava zdarma Doprava po celom Slovensku
ZDARMA
doprava zdarma

Plastové okná

 

► 5-komorové profily

Plastové okná TRIUMPH 7000, 9000

TRIUMPH 7000,9000(70)

Plastové okná IDEAL 4000

IDEAL 4000 (70)

Plastové okná SALAMANDER Streamline 76

SALAMANDER Streamline (76)

 


► 6-komorové profily

Plastové okná OVLO

OVLO (80)

IDEAL 4000 NEW (85)

IDEAL 4000 NEW (85)

 

 

► profily pre pasívne domy

Plastové okná IDEAL 8000

IDEAL 8000 (85)

bluevolution

BLUEVOLUTION (92)

 

 

Kvalitné a zároveň lacné plastové okná zásadným spôsobom znižujú energetické nároky každého domu, čím nám pomôžu ušetriť nemálo peňazí. Ich hlavnými prednosťami sú: výborné tepelno-izolačné vlastnosti, výborná zvuková izolácia, tvarová a farebná stálosť, dlhá životnosť a minimálna údržba. Oproti dreveným oknám sú plastové okná takmer bezúdržbové.

Plastové okná môžete bez akýchkoľvek kompromisov zladiť s celkovým architektonickým riešením akejkoľvek stavby. Vybrať si môžete s hranatých alebo zaoblených profilov, v bielom či farebnom prevedení, ktoré dokonale imitujú drevo /zlatý dub, orech, mahagón, čierny dub, palisander, oregon.../ prípadne iných moderných farebných odtieňoch stupnice RAL.

Okrem štandardných typov plastových okien je možnosť výroby rôznych atypov podľa predstáv každého zákazníka: trojuholníkové, podlhovasté, lichobežníkové, kruhové alebo oblúkové. Individuálny štýl okien môžu dodatočne zdôrazniť deliace mriežky alebo rôznofarebné sklá či dekory.

V ponuke nájdete:

  • 5-komorové profily Triumph 7000 a 9000, IDEAL4000 so stavebnou hĺbkou 70 mm,
  • 5-komorové profily Salamander so stavebnou hĺbkou 76 mm,
  • 6-komorový profil OVLO ovlo, classic, so stavebnou hĺbkou 80 mm,
  • 6-komorový profil IDEAL 4000 new so stavebnou hĺbkou 85 mm
  • 6-komorový profil IDEAL 8000 so stavebnou hĺbkou 85 mm a s 3 tesneniami
  • 6-komorový profil BluEvolultion 92 so stavebnou hĺbkou 92 mm a s 3 tesneniami

Ide o nový vyšší štandard, zdokonalenú funkčnosť, estetiku, bezpečnosť i komfort používania. Inovácia technológii profilov zabezpečuje použitie kvalitných oceľových výstuh, čím sa výrazne zlepšila statika konečných výrobkov.

Plastové okná dodávame komplexne so všetkými potrebnými doplnkami ako sú: vnútorné a vonkajšie parapety, horizontálne i vertikálne žalúzie v rôznych odtieňoch, sieťky proti hmyzu..., ktoré spolu s oknami dotvárajú vašu predstavivosť o dokonalom interiéri. 

Okenné kovanie pre plastové okná

Okná, ktoré sa vyrábajú v dnešnej modernej dobe sú vybavené celoobvodovým kovaním. Takéto kovanie hermeticky uzatvára okno po celom jeho obvode. Jedným pootočením kľučky dokáže okno dokonale zatvoriť a utesniť. Súčasné moderné kovania okrem funkcie zatvárania a otvárania ponúkajú aj možnosť sklápania okna, mikroventiláciu a zabraňujú násilnému vniknutiu.

K svetovým špičkám v oblasti výroby okenných kovaní sa radia firmy Maco, Siegenia Aubi, Winkhaus ... Pánty tohto systému vykazujú vysokú pevnosť a stabilitu, vďaka tomu je umožnené použiť ich na krídla okien až do hmotnosti 130 kg. Zlícovanie horného nožnicového a dolného rohového pántu dodáva oknu ladný dizajn. Všetky kovania zodpovedajú všetkým požiadavkám voči násilnému vniknutiu. Je možné zabudovať ho do atypických okien či už oblúkových alebo šikmých.

Kovanie je svojou stavbou vhodné pre všetky stupne bezpečnosti až po 3. triedu. Pri požiadavke na zvýšenú odolnosť je kovanie zabezpečené uzamykateľnou kľučkou, ktorá bráni nútenému posunutiu. Jej upevnenie má ochranu proti dovŕtaniu. Pri 1. triede bezpečnosti sú všetky rohy okna vybavené dielmi so zvýšenou bezpečnosťou. Ešte väčšia bezpečnosť sa dosahuje pri zabudovaní hríbových čapov (2. - 3. trieda).

Samozrejmosťou kovaní je poistka proti chybnej manipulácii, 3D nastavenie všetkých častí, integrovaná poistka proti samovoľnému otváraniu krídla, mikroventilácia. Dodatočne je možné namontovať zdvíhač krídla, ktorý umožňuje hladké zatváranie okna, čo ocenia užívatelia okien s veľkými rozmermi. Okrem toho je k dispozícii množstvo ďalších komponentov príslušenstva.

 

importér pre SR

Copyright © 2011 · UDO, s.r.o. · mail@udosk.sk
Všetky práva vyhradené · All rights reserved