dvere interiérové dvere bezpečnostné dvere laminátové podlahy plastové okná strešné okná
plastové okná výber a otázky
mapa stránok kontakt
okná · dvere · podlahy · garážové brány
veľkoobchod · maloobchod · montáž
úvodná stránka okná dvere podlahy ploty a brány nadácia kontakt
Doprava zdarma Doprava po celom Slovensku
ZDARMA
doprava zdarma

Hliníkové okná MB-60

Vylepšený štandard skla s tepelnou priepustnosťou U = 1,0 W/m2K

Dverný systém MB-60 je systém nazývaný teplý. Je vyrobený z dvoch hliníkových kompozitných vložiek s vynikajúcimi tepelnými vlastnosťami. Preto je možné použiť dvojfarebné profily - rôzne na vonkajšej strane, ďalšie vnútri. Systém tesnenia EPDM zo syntetického kaučuku značne zvyšuje tepelnú izoláciu dverí a súčasne znižuje jav kondenzácie. Možnosť použitia akéhokoľvek typu skla, sklenené súpravy v rozmedzí hrúbky dverí 5 - 41 mm.

Dvere v tomto systéme možno použiť v akomkoľvek prostredí, sú odolné voči všetkým poveternostným podmienkam a vhodné pri každom type bytovej výstavby, predovšetkým pre súkromné bývanie, kde parametre tepelnej a zvukovej izolácie sú často faktorom pri výbere dverí.

Tvar profilov umožňuje štíhle a odolné dvere. MB-60 má nízky súčiniteľ prestupu tepla pomocou špeciálne konštruovaných tepelných prestupov a tesnenia. Pokiaľ ide o formu, estetiku, odolnosť a funkčnosť sú v súlade s požiadavkami na tepelnú ochranu budov, environmentálnych a zdravotných noriem. Ich použitie je spojené s nákladmi na teplo, chráni pred chladom a hlukom.

Prednosti profilu

  • Tvar profilu dovoľuje získať tenkú a trvanlivúonštrukciu okien a dverí
  • Zákazníkovi umožňuje širokú paletu farieb (180 kolorov RAL)
  • Špecifikom tohto profilu je nízka hodnota spolučiniteľa prieniku tepla U vďaka použitiu špeciálne zaprojektovaných termických vložiek
  • Hliníkové okná a dvere umožňujú zákazníkovi opustiť uzdu architektonickej fantázie

180 farieb palety RAL

Copyright © 2011 · UDO, s.r.o. · mail@udosk.sk
Všetky práva vyhradené · All rights reserved