dvere interiérové dvere bezpečnostné dvere laminátové podlahy plastové okná strešné okná
plastové okná výber a otázky
mapa stránok kontakt
okná · dvere · podlahy · garážové brány
veľkoobchod · maloobchod · montáž
úvodná stránka okná dvere podlahy ploty a brány nadácia kontakt
Doprava zdarma Doprava po celom Slovensku
ZDARMA
doprava zdarma

Interierové dvere

 

     

   Modely dverí INTENSO                           Modely dverí CENTURION

   Katalóg dverí INTENSO                          Katalóg dverí CENTURION

Cenník dverí INTENSO                                                            

 

 

     

 

   Modely dverí VOSTER                            Modely dyhovaných dverí

   Katalóg dverí VOSTER                            Katalóg dyhovaných dverí

                                                                                 Cenník dyhovaných dverí                   

 

Správne zvolené interiérové dvere skrášlia interiér a spríjemnia atmosféru Vášho domova.

Interiérové dvere dnes nie sú už iba nutnosťou ale dizajnovým prvkom Vášho interiéru, ktorý dokáže rozžiariť Váš domov. U nás si môžete vybrať interiérové dvere od rôznych výrobcov pre čo najširší výber vzhľadu, materiálov a farebného prevedenia. Dvere sú vyrábané podľa slovenskej normy, dajú sa osadiť aj do pôvodných kovových falcovaných zárubní. Je možnosť dodať obloženie pôvodných kovových zárubní (od výrobcu CENTURION a VOSTER). Dvere sú na objednávku s veľmi rýchlou výrobnou lehotou od 2 do 4 týždňov, v závislosti od výrobcu a typu prevedenia. V niektorých prípadoch je možnosť aj atypickej výroby. Všetky interiérové dvere sú prakticky bez údržbové, stačí ich čistiť iba jemne navlhčenou handričkou. Ponúkame na výber z týchto výrobcov dverí:

INTENSO

Dvere značky INTENSO svojou konštrukciou a použitými materiálmi uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Zaoberajú sa výrobou rámových dverí. Rámové dvere patria medzi najvyhľadávanejšie a v poslednom čase najpredávanejšie na trhu. Dvere sa vyznačujú moderným, klasickým i rustikálnym štýlom, sú veľmi elegantné. Vyzdvihnú krásu Vášho interiéru. Farebné odtiene sa ideálne ladia s farbami interiéru a nábytku. Použité materiály patria medzi najlepšie na trhu. Odhlučnený systém vystužených skiel HARDGlass prispeje ku komfortnému používaniu dverí. Drevená rámová konštrukcia radu AVANDARDE a ELEGANCE sa vyznačuje svojou vysokou pevnosťou a stabilnosťou. Na výber je množstvo fólií z tých najkvalitnejších napr. polypropylénové, ryflované a 3D fólie. Rad ECONOMY sa vyznačuje decentným štýlom, dvere sú veľmi dobrej kvality za rozumnú cenu. Okrem falcového prevedenia dverí je možnosť vyrobiť aj dvere a zárubne v bezfalcovom prevedení s 3D skrytými pántami a magnetickým zámkom, ktoré sa hodia do moderného štýlového interiéru. Taktiež svetlíky, posuvné dvere vedľa steny či do stavebného púzdra je možné vyrobiť.

CENTURION

Dvere značky CENTURION ponúkajú široký výber interiérových dverí od klasického vyhotovenia po rámovú konštrukciu. Dvere si môžete vybrať z rozmanitého farebného prevedenia zo 49 odtieňov z rôznych materiálov. V ponuke sú taktiež polypropylénové, ryflované, laminátové, 3D i klasické fólie. Na vybrané povrchové úpravy poskytuje výrobca záruku 6 rokov. Vybrané odtiene sú odolné voči oteru, pôsobeniu slnečného žiarenia, majú dlhodobú životnosť, farebnú stálosť a dokonalú kresbu dreva. Výrobca dodáva dvere od najlacnejších plných hladkých po rámové. Od tradičného vzhľadu po moderný s množstvom rozmanitých tvarov presklenia, skrášlia každý interiér. Tiež je možnosť objednať posuvné dvere, svetlíky, protipožiarne dvere, bezfalcové dvere s 3D pántami a magnetickým zámkom, obklad kovových zárubní a vchodové dvere. Výhodou je možnosť farebného zladenia interiérových a vchodových dverí do bytu.

VOSTER

Dvere značky VOSTER poskytujú zákazníkovi bohatý výber z množstva zaujímavých tvarov presklenia v širokej škále drevo imitujúcich fólií rôznych materiálov. Na výber je povrchová úprava lakovaná alebo fólie CPL, fólie 3D a klasické fólie verne imitujúce drevo. Vyhotovenie dverí taktiež štandardné alebo rámové. Na výber je štandardne z jednokrídlových, dvojkrídlových, posuvných dverí do púzdra alebo popri stene. Tiež obložkových zárubní, obkladu kovovej pôvodnej zárubne. Dvere sú väčšinou dodávané s mliečnym sklom, vo viacerých typoch dverí je dekoratívne mliečne sklo s pieskovanými aplikáciami.

DYHOVANÉ DVERE

Nechajte sa očariť krásou prírodných materiálov a pozrite si našu ponuku dyhovaných dverí. Dvere z prírodnej dyhy pozdvihnú každý interiér. Štandardne sú v ponuke prírodné dyhy ako je : buk, dub, jaseň, javor, mahagón, breza, jelša, čerešňa, padouk, orech, zebrano, jatoba, hruška, teak, venge, jabloň. Tiež exotické dreviny ako makassar, amazakoue, eucalyptus, palisander, bambus, ipe. Na objednávku je možné vyrobiť dvere aj z iných ako z uvedených drevín. Uloženie dyhy je horizontálne, vertikálne aj kombinácia horizontálneho a vertikálneho uloženia dýh. Je možnosť vyrobenia tiež rámových a kazetových dverí. Kazety môžu byť hladké prípadne frézované. Môžeme vyrobiť dvere aj na zákazku podľa návrhu zákazníka, ak to bude technicky možné. Dvere môžu byť lakované, morené alebo s kefovaným povrchom. Okrem otváravých dverí máme aj reverzné, bezfalcové s magneticým zámkom a 3D skrytými pántami, posuvné vedľa steny alebo presklené steny so svetlíkmi, celosklenené dvere a vchodové dvere.

Veríme, že si z našej bohatej ponuky interiérových dverí a zárubní vyberiete.

 
Copyright © 2011 · UDO, s.r.o. · mail@udosk.sk
Všetky práva vyhradené · All rights reserved