dvere interiérové dvere bezpečnostné dvere laminátové podlahy plastové okná strešné okná
plastové okná výber a otázky
mapa stránok kontakt
okná · dvere · podlahy · garážové brány
veľkoobchod · maloobchod · montáž
úvodná stránka okná dvere podlahy ploty a brány nadácia kontakt
Doprava zdarma Doprava po celom Slovensku
ZDARMA
doprava zdarma
Elegantné dvere podľa Vášho vkusu
Interiérové dvereVchodové dvereBezpečnostné dvereProtipožiarne dvere
 

Interiérové dvere dotvoria dokonalý dizajn a originalitu Vášho interiéru

Interiérové dvere majú vlastný osobitý význam v rámci interiérového dizajnu. Súčasný program moderných interiérov pracuje s čoraz menším množstvom nábytku. Uprednostňuje viac priestoru a zároveň kladie osobitný dôraz na správny výber interiérových dverí, ktoré neslúžia len na predelenie priestoru, ale dodávajú interiéru celkový vzhľad, prispievajú k celkovej atmosfére pohody interiéru, ktorý je našim domovom.

Našou prioritou je spojenie ich estetickej hodnoty a praktického významu. Ponúkame interiérové dvere a zárubne vo viac ako 2600 variantoch - od klasického, elegantného štýlu až po moderné, originálne prevedenia, od plných, presklených a kazetových v rôznych prevedeniach, v celej škále verne imitujúcich prírodných materiálov, ktoré uspokoja predstavivosť i toho najnáročnejšieho zákazníka.

Interiérové dvere si môžete vybrať i z rozmanitej palety farebného prevedenia, možno spomenúť prevedenia ako buk, dub, calvados, jelša, javor, magahón, nut, imbir, koniak, vog, erle, gaštan, ofram, venge... Všetky interiérové dvere sa vyznačujú svojou optimálnosťou, univerzálnosťou a ľahkou udržiavateľnosťou.

Okrem interiérových dverí si môžete u nás vybrať zo širokej ponuky:

Exteriérové dvere sa líšia od ostatných dverí predovšetkým materiálom, ktorý je použitý pri ich výrobe. Exteriérové, protipožiarne a bezpečnostné dvere musia byť pevnejšie a odolnejšie, mali by nám dodať pocit bezpečia a zároveň chrániť naše súkromie. Predstavujú vstupnú bránu do nášho domova, ktorou vchádzame do nášho súkromia a ktorá zároveň mnoho prezrádza o obyvateľoch domu či bytu, o ich životnom štýle, či úrovni.

importér pre SR
Copyright © 2011 · UDO, s.r.o. · mail@udosk.sk
Všetky práva vyhradené · All rights reserved